Nasze zajęcia

Nie wiesz jakie zajęcia wybrać? A może dopiero zaczynasz przygodę z fitnessem i nie jesteś pewna, które ćwiczenia będą dla Ciebie najbardziej odpowiednie?

Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepszą opcję dla Ciebie!

Zdrowy Kręgosłup

Oprócz samej poprawy pracy mięśni głębokich odpowiedzialnych za stabilizację kręgosłupa wzmocnione zostają też mięśnie brzucha, pośladków, kolana, barki i biodra. Systematyczne ćwiczenia gwarantują utrzymywanie prawidłowej postawy ciała, wzmocnienie szkieletu mięśniowego i redukcję przykurczy mięśniowych. ZDROWY KRĘGOSŁUP to nie tylko ćwiczenia, ale też nauka prawidłowego oddychania i utrzymania poprawnej postawy ciała. Ćwiczenia wzmacniające kręgosłupa dają wiele korzyści zarówno osobom aktywnym, jak i prowadzącym bierny tryb życia.

JEŚLI……
– CHCESZ WZMOCNIĆ MIĘŚNIE PLECÓW
– CHCESZ ROZCIĄGNĄĆ SYLWETKĘ
– CHCESZ UTRZYMAĆ POPRAWNĄ POSTAWĘ CIAŁA

TO TE ĆWICZENIA SĄ DLA CIEBIE!

55 min

Poprawa stabilizacji kręgosłupa, wzmocnienie mięśni brzucha, pośladków, jak również kolan, barków i bioder. Prawidłowa postawa ciała, redukcja przykurczy mięśniowych. 

Podstawowy

Joga

Joga korzystnie wpływa na dobrostan psychiczny, redukuje stres, wzmacnia wiarę w siebie, a przede wszystkim pomaga w rozwoju samoakceptacji. Ćwiczenia wpływają również na zwiększenie umiejętności rozluźnienia się, poprawę postawy ciała i kondycji fizycznej. To jednak nie wszystko – warto wspomnieć, że joga, tak jak inne sprawności fizyczne zwiększa wydolność i świadomość możliwości swojego organizmu, opóźnia procesy starzenia się, a prawidłowo wykonywana chroni stawy przed przeciążeniem i kontuzjami. Dlaczego to tak istotne? W końcu każdy z nas wie, że… w zdrowym ciele zdrowy duch!

 

JEŚLI….
– CHCESZ NAUCZYĆ SIĘ ŚWIADOMEJ PRACY Z CIAŁEM
– CHCESZ WYSMUKLIĆ I WZMOCNIĆ SYLWETKĘ
– CHCESZ POPRAWIĆ JAKOŚĆ CODZIENNEGO ŻYCIA

TE ZAJĘCIA SPEŁNIĄ TWOJE OCZEKIWANIA!

55 min

Poprawa postawy ciała i kondycji fizycznej. Zwiększona wydolność i świadomość możliwości swojego organizmu. Redukcja stresu.

Początkujący

Pilates & Rollowanie

 Pilates to próba połączenia ciała i umysłu. Taka forma zajęć likwiduje napięcia wywołane stresem, siedzącym trybem życia, zwiększa energię życiową, siłę i gibkość ciała. Ćwiczenia wykonuje się ruchem wolnym z zaznaczeniem świadomości wykonywania każdego z nich. Technika poszczególnych ćwiczeń aktywizuje szczególnie mięśnie głębokie i uczy świadomej pracy z oddechem. Te zajęcia połączone są z treningiem rollowania za pomocą profesjonalnych rollerów BLACKROLL®. Automasaż rollerem to głębokie masowanie mięśni oraz powięzi, które prowadzi do ich rozluźnienia. Technika ta często eliminuje bóle w ciele wynikające z przykurczów mięśni oraz z nacisków, które wywierane są na powięź. 

JEŚLI….
– CHCESZ UELASTYCZNIĆ SWOJE CIAŁO
– PRAGNIESZ WZMOCNIĆ GŁĘBOKIE MIĘŚNIE
– NAUCZYĆ SIĘ ŚWIADOMEJ PRACY Z ODDECHEM
– ROZLUŹNIĆ MIĘŚNIE I POPRACOWAĆ NAD POWIĘZIĄ

TEN TRENING BĘDZIE DLA CIEBIE IDEALNY

55 min

średnia

Zwiększenie elastyczności ciała, redukcja bólu pleców, silna i sprawna sylwetka, poprawna postawa ciała, poprawa mobilności stawów. 

Początkujący

Pilates & Stretching

Pilates to próba połączenia ciała i umysłu. Taka forma zajęć likwiduje napięcia wywołane stresem, siedzącym trybem życia, zwiększa energię życiową, siłę i gibkość ciała. Ćwiczenia wykonuje się ruchem wolnym z zaznaczeniem świadomości wykonywania każdego z nich. Technika ćwiczeń aktywizuje szczególnie mięśnie głębokie i uczy świadomej pracy z oddechem. Na treningu skupiamy się na rozciąganiu poszczególnych partii ciała, co w efekcie prowadzi do mobilnej, elastycznej sylwetki.

JEŚLI….
– CHCESZ UELASTYCZNIĆ SWOJE CIAŁO
– PRAGNIESZ WZMOCNIĆ GŁĘBOKIE MIĘŚNIE
– NAUCZYĆ SIĘ ŚWIADOMEJ PRACY Z ODDECHEM

TEN TRENING BĘDZIE DLA CIEBIE IDEALNY!

55 min

Średnia

Zwiększenie elastyczności i mobilności ciała, redukcja bólu pleców, silna i sprawna sylwetka, poprawna postawa ciała.

Początkujący

Płaski Brzuch

Trening opiera się na specjalnie przygotowanym zestawie ćwiczeń, których celem jest kształtowanie i wzmacnianie mięśni brzucha. Jeśli płaski brzuch z delikatnie zarysowanymi mięśniami to Twój cel, koniecznie wybierz się na ten trening i sprawdź swoje możliwości. Na zajęciach stosuje się ćwiczenia aerobowe i ćwiczenia wzmacniające. Uzyskanie widocznych mięśni brzucha to nie jedyna korzyść. Pozbędziesz się także tkanki tłuszczowej i poprawisz ogólną kondycję.

JEŚLI….
– CHCESZ WZMOCNIĆ MIĘŚNIE BRZUCHA
– CHCESZ MIEĆ PŁASKI BRZUCH
– CHCESZ POPRAWIĆ SWOJĄ KONDYCJĘ I WYDOLNOŚĆ


TO TE ĆWICZENIA BĘDĄ DLA CIEBIE IDEALNE!

55 min

Średnia

Wzmocnione, ukształtowane mięśnie brzucha. Redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa kondycji. 

Średniozaawansowany

Fit Ball

Fit ball to zajęcia łączące fitness oraz piłkę do ćwiczeń. Podczas tych zajęć można wykorzystywać różnej wielkości piłki do ćwiczeń. Trening fit ball został wymyślony przez profesjonalnych sportowców. Fit ball ma za zadanie wykorzystywać podczas zajęć wszystkie grupy mięśniowe. Trening rozpoczyna
się od rozgrzania wszystkich mięśni. Rozgrzewka powinna trwać około 10 minut. Następnie przechodzi się do wykonywania ćwiczeń na poszczególne grupy mięśniowe: nogi, ręce czy barki.

Całe zajęcia kończy rozciąganie oraz ćwiczenia relaksacyjne.

JEŚLI……
– CHCESZ POPRAWIĆ SWOJĄ KONDYCJĘ
– CHCESZ POPRAWCOWAĆ NAD RÓWNOWAGĄ CIAŁA
– JESTEŚ W CIĄŻY LUB NIE MOŻESZ WYKONYWAĆ INTENSYWNYCH ĆWICZEŃ

TEN TRENING BĘDZIE DLA CIEBIE IDEALNY!

55 min

Poprawa postawy ciała, wzmocnienie mięśni głębokich i poprawa koordynacji ruchowej oraz równowagi. 

Początkujący i średniozaawansowany

Zgrabne uda i pośladki

Są to zajęcia wzmacniające, skupiające się na dolnych partiach mięśniowych takich jak: nogi, brzuch oraz pośladki. Oprócz wzmacniania mięśni całego ciała przyspieszają spalania zbędnej tkanki tłuszczowej, dzięki czemu skóra staję się bardziej sprężysta i elastyczna. Efektem dodatkowym tych ćwiczeń jest poprawa kondycji i koordynacji ruchowej – co wiąże się z poprawą wyglądu i samopoczucia.

JEŚLI……
– CHCESZ WYSMUKLIĆ SWOJĄ SYLWETKĘ
– CHCESZ UJĘDRNIĆ SWOJE CIAŁO
– CHCESZ POĆWICZYĆ W DOBOROWYM TOWARZYSTWIE

TEN TRENING BĘDZIE DLA CIEBIE IDEALNY!

55 min

Średnia

Mocne mięśnie, redukcja tkanki tłuszczowej, sprężysta i elastyczna skóra. Poprawa kondycji i koordynacji ruchowej.

Średniozaawansowany

TBC

Total Body Condition to połączenie zajęć cardio oraz wzmacniających i kształtujących nasze ciało. Pozwalają nie tylko skutecznie walczyć z nadwagą, lecz także pomagają nam w poprawieniu kondycji i podniesieniu poziomu wydolności organizmu. Nie ważne ile masz lat, ile ważysz albo jaki masz staż treningowy, na zajęcia możesz dołączyć w każdej chwili.
TBC są zajęciami o umiarkowanym poziomie intensywności, czyli tętno podczas ćwiczeń powinno być na poziomie 60 -70 uderzeń na minutę.

JEŚLI….
– CHCESZ SPALIĆ TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ
– CHCESZ WYRZEŹBIĆ SWOJE CIAŁO
– CHCESZ ZDOBYĆ FORMĘ

TO TE ZAJĘCIA SĄ DLA CIEBIE!

55 min

Średnia/umiarkowana

Poprawa kondycji, podniesienie poziomu wydolności organizmu, redukcja tkanki tłuszczowej. 

Początkujący i średniozaawansowany

Turbo spalanie

Głównym celem ćwiczeń jest poprawa siły mięśniowej, elastyczności i kształtu mięśni. Jest to trening o wysokiej intensywności polegający na przeplataniu ćwiczeń wzmacniających z ćwiczeniami cardio. Skuteczny przy redukcji tkanki tłuszczowej jak i wzmocnieniu mięśni całego ciała. Zajęcia nie mają ustalonej choreografii (układu), jednak wykonuje się je w rytmie muzycznym. Często wykorzystuje się różne przybory np: obciążniki, taśmy lub piłki. Zajęcia przeznaczone dla osób ukierunkowanych na spalanie tkanki tłuszczowej, oraz walczących z cellulitem. Szybkie ujędrnienie, wzmocnienie i wyrzeźbienie dolnych partii ciała, uzyskanie sylwetki: szczupłej i smukłej.

JEŚLI…
– CHCESZ POPRAWIĆ SWOJĄ KONDYCJĘ
– CHCESZ ZWIĘKSZYĆ WYTRZYMAŁOŚĆ MIĘŚNIOWĄ
– CHCESZ POPRAWIĆ WYGLĄD SWOJEJ SYLWETKI
– CHCESZ SPALIĆ DUŻO KALORII

TEN TRENING SPRAWDZI SIĘ IDEALNIE DLA CIEBIE!

55 min

Spalone kalorie, jędrne, wzmocnione, wyrzeźbione dolne partie ciała. Szczupła i smukła sylwetka.

Zaawansowany

Tabata

Jest to rodzaj treningu interwałowego w którym po krótkiej rozgrzewce wykonujesz serię 60 sekundowych treningów z 10 sekundową przerwą między nimi. Jedna sekwencja ćwiczeń trwa 4 minuty po której następuje minuta przerwy. Ćwiczenia wykonywane są z ciężarem swojego ciała oraz z hantlami, piłkami i gumami. Dzięki tym ćwiczeniom spalisz mnóstwo kalorii i wzmocnisz swoje ciało oraz wydolność.

JEŚLI…
– CHCESZ POPRAWIĆ KONDYCJĘ I WYDOLNOŚĆ
– CHCESZ PRZETRENOWAĆ I WZMOCNIĆ SWOJE CIAŁO
– SPALIĆ DUŻO KALORII

TO TRENING IDEALNY DLA CIEBIE

55 min

Spalone kalorie, wzmocnione ciało, poprawa wydolności organizmu!

Zaawansowany

Zumba

To niesamowite połączenie tańców latynoamerykańskich prosto z serca Karaibów i Południowej Ameryki z aerobikiem, dzięki którym można spalić nawet 600 kalorii!!!
Łączy w sobie energetyczną i motywującą muzykę z wyjątkowo prostymi krokami oraz układami
tanecznymi. Ćwiczenia opierają się na zasadzie, że zajęcia powinny sprawiać przyjemność i być łatwe do
wykonania.

JEŚLI….
– KOCHASZ TAŃCZYĆ
– POTRZEBUJESZ AKTYWNEGO WYPOCZYNKU
– CHCESZ SPALIĆ ZBĘDNE KALORIE
– CHCESZ NABRAĆ ENERGII NA RESZTĘ DNIA
TO ZAJĘCIA IDEALNE DLA CIEBIE!

55 min

 Średnia

Dobry humor, świetna zabawa, spalone kalorie!

Początkujący

Indoor Cycling

Grupowy trening na specjalnie do tego stworzonych rowerach stacjonarnych Tomahawk. Odpowiednio dobrana muzyka wyznacza rytm, wprowadza niepowtarzalną atmosferę i uwalnia potężne dawki energii. Jazda na rowerze stacjonarnym nie wymaga od uczestników specjalnych umiejętności ruchowych. Na rowerach Tomahawk może jeździć każdy, bez względu na wiek, wagę i poziom kondycji, a nawet problemy z kręgosłupem. Trening nie jest wyścigiem, lecz interesującym rajdem, wyzwaniem i bezpieczną zabawą. Tak jak podczas wycieczki rowerowej droga kształtuje się bardzo różnorodnie. Pokonujemy wzgórza i zakręty, szybkie odcinki z wiatrem i ciężkie pod wiatr. Tylko po długich godzinach spędzonych na siodełku można odczuć wszystkie korzyści, jakie niesie ze sobą jazda na tego typu rowerze.
Praca w grupie, pod okiem wykwalifikowanego instruktora dodatkowo motywuje i zachęca do dawania z siebie coraz więcej, ułatwiając osiąganie wyznaczonych celów. Indoor Cycling jest czymś więcej niż tylko treningiem wytrzymałościowo – siłowym. To trening motywacji, siły umysłu i odporności psychicznej, to wspaniały sposób na poprawę koncentracji, zwalczanie stresów i zapobieganie zmęczeniu codziennością.

JEŚLI…
– CHCESZ SPALIĆ DUŻO KALORII
– CHCESZ ZREDUKOWAĆ WAGĘ
– CHCESZ UJĘDRNIĆ CIAŁO
– CHCESZ WZMOCNIĆ MIĘŚNIE

TO TEN TRENING JEST DLA CIEBIE!

55 min

Redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa koncentracji, redukcja stresów, uwolnienie masy energii!

Początkujący i średniozaawansowany