Witaj! Nazywam się Małgorzata Olejnik i serdecznie zapraszam Cię do mojego Klubu Forma Fitness w Siedlcach. 

Prowadząc to miejsce od 15 lat, zależy mi przede wszystkim na dobrym samopoczuciu moich klientek. Przychodząc tutaj, poczujesz się wyjątkowa i zauważona. Nie ma znaczenia jak wyglądasz, czy ile masz lat. Ważny jest Twój czas, który poświęcasz na trening, niejednokrotnie wyrywając się z pracy i domowych obowiązków. Chcę sprawić, aby wizyta u nas była dla Ciebie pełna satysfakcji i radości z dobrze spędzonego czasu.

Nasz klub oparty jest o stałe grupy, długoletnie współprace z trenerkami oraz klientkami. Niemniej jesteśmy otwarci na nowe klientki, które szybko stają się naszymi stałymi bywalcami :).

Osobiście dbam o to, by atmosfera w klubie była życzliwa i przyjacielska, a komunikacja otwarta. Z tego względu wśród naszych klientek zawierane zostają znajomości i przyjaźnie na całe życie. Fitness łączy 🙂

W ofercie mamy różnorodne zajęcia grupowe od zdrowego kręgosłupa przez zumbę po turbo spalanie i tabatę. Posiadamy również salę indoor cycling.

Zachęcam Cię do zapoznania się z opisem wszystkich treningów.

Jeśli miałabyś jakiekolwiek pytania, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub rozmowy bezpośrednio ze mną w klubie Forma :).