Trenerzy

Bez nich ten klub by nie istniał. Nasi trenerzy, a raczej trenerki to kobiety petardy! Każda wnosi do tego miejsca inną energię, każda jest wyjątkowa. Stawiamy przede wszystkim na długoterminowe współprace, dlatego niektóre z naszych instruktorek są z nami od samego początku!

Musisz je poznać!

Agnieszka Żydowicz-Chomicz

Pełna pasji, energii i niekończących się pomysłów na świetne zajęcia. Jej motto: „możesz więcej, niż myślisz”.

Agnieszka z zawodu jest nauczycielką wychowania fizycznego, terapeutą integracji sensorycznej, dyplomowanym instruktorem pilatesu, fitness i aerobiku. Agnieszka to zdecydowana specjalistka w swojej dziedzinie. Od ponad 20 lat pracuje w zawodzie, stale podnosząc swoje kwalifikacje, a także szkoli przyszłych instruktorów. Uczestniczka wielu szkoleń, warsztatów i konwencji fitness. Fitness jest dla niej wszystkim — pasją i pracą, w której się spełnia. Kocha pracować z ludźmi i dla ludzi. Najwięcej satysfakcji przynosi jej zadowolenie klientów. Cieszy ją, jak ćwiczący po zajęciach pomimo zmęczenia są przepełnieni energią i gotowi na nowe wyzwania. 

Spotkasz ją na zajęciach: Turbo spalanie, Tabata, Pilates & Rollowanie, Pilates & Stretching.

Agnieszka Tomczyk-Gajewska

Profesjonalistka w każdym calu! W każdy trening wkłada całą swoją energię i maksimum zaangażowania.

Agnieszka to wieloletni nauczyciel wychowania fizycznego, Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness w różnych formach gimnastyki oraz Instruktor Indoor Cycling. Od kilku lat certyfikowany trener z zakresu Zdrowy Kręgosłup. Z dużym zaangażowaniem stara się prowadzić do stabilizacji i wyrównania napięć mięśniowych w obrębie kręgosłupa. 

Spotkasz ją na zajęciach: Zdrowy Kręgosłup, Indoor Cycling.

Magda Protasewicz

Zawsze przygotowana i sumienna w tym co robi. Zajęcia Madzi są zróżnicowane i niepowtarzalne!

Magda jest magistrem wychowania fizycznego, technikiem fizjoterapii i oczywiście instruktorem fitness.

Zawodowo nauczycielka wychowania fizycznego. Uczestniczka wielu szkoleń, warsztatów i konwencji fitness. Najlepiej wyraża siebie poprzez dynamiczne zajęcia wzmacniające i kształtujące sylwetkę: ABT, TBC, Płaski brzuch. Uwielbia ruch, jest miłośniczką narciarstwa biegowego i wycieczek krajoznawczych.

Spotkasz ją na zajęciach: Płaski brzuch, Zgrabne uda i pośladki.

Martyna Strojek

Niesamowita energia! Specjalistka od intensywnych treningów. Bywa, że ciężko za nią nadążyć, ale nie martw się z Martyną na pewno poczujesz, że żyjesz!

Instruktorka Rekreacji Ruchowej ze specjalizacją Fitness z 17-letnim doświadczeniem. Trenerka Nowoczesnych Form Gimnastyki, Aqua Fitnessu, Blackroll oraz Indoor Cycling. 

Łączy trening z dobrą zabawą. Sport to jej pasja, która towarzyszy jej od zawsze. W młodości spędziła wiele lat tańcząc w zespole tańca nowoczesnego, później trenowała gimnastykę i aerobik sportowy. Od wielu lat oddaje swoje serce siatkówce, uprawiając ją aktywnie do dnia dzisiejszego.

Spotkasz ją na zajęciach: Tabata, Indoor Cycling.

Ania Chacińska

Brakuje Ci motywacji? Zgłoś się do Ani, to królowa konsekwencji i systematycznej pracy!

Absolwentka AWF Warszawa, mgr Turystyki i Rekreacji, Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalizacjami: fitness, ćwiczenia siłowe, instruktor pływania, trener personalny. 

Swoją wiedzę poszerzała na wielu szkoleniach, warsztatach i konwencjach. Od kilkunastu lat pracuje w branży fitness z klientem indywidualnym oraz w grupach. Zdobyta wiedza przygotowała ją do prowadzenia zajęć w wielu formach, o różnym charakterze jak i w różnych grupach wiekowych. Pracuje jako trener siedleckich seniorów, słuchaczy Uniwersytetu III Wieku. Trening funkcjonalny, pilates, zdrowy kręgosłup, stretching i aqua aerobik to formy, w których czuję się najlepiej. Na co dzień mama dwójki dzieci, żona, gospodyni domowa.

Spotkasz ją na zajęciach: TBC.

Angelika Ponińska

Nasza Dancing Queen! To właśnie z miłości do tańca stała się instruktorem ZUMBY. Tworzy niesamowite choreografie, na treningu u Angeliki poczujesz się jak na dobrej tanecznej zabawie.

Angelika jest licencjonowanym instruktorem ZIN z 5-letnim stażem (ZUMBA INSTRUCTOR NETWORK NR LICENCJI 1671686). Dodatkowo od 2020 r. posiada uprawnienia instruktora Zumba Kids + Zumba Kids Jr. Każdego roku podnosi kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach z choreografii zumbowych tzw. ZIN Jam Sessions prowadzonych przez światowych Zumba Jammerów.

Zumba to jej sposób na szczęśliwe życie. Cel ma jeden — każdy uczestnik zajęć powinien z nich wyjść szczęśliwszy, niż na nie przyszedł.

Spotkasz ją na zajęciach: Zumba.

Ewa Miłkowska

Jak sama mówi: „Joga sprawia, że moje serce po prostu się raduje, a mata do jogi jest dla mnie świątynią, która koi umysł, ciało i duszę”. Na praktyce u Ewy popracujesz nad ciałem, oddechem, ale też umysłem. 

Nauczycielką jogi została z powołania. Jej przygoda z jogą zaczęła się dość nieoczekiwanie w 2011 roku. Ewa wspomina, jak za namową koleżanki uczęszczała na zajęcia jogi w trakcie lunchu w pracy. Szybko zauważyła, że po praktyce jest pełna energii, z bystrym umysłem i uśmiechem na twarzy.

Za poleceniem swojej nauczycielki Ewa ukończyła szkołę YogaWorks w Los Angeles. Tam też zaczęła się jej największa przygoda życia – nauczanie jogi.

Spotkasz ją na zajęciach: Joga.